ČeskyCS   |   EnglishEN

Vítězem All Stars Cupu 2011 se stal Sporting Lisabon z Portugalska. Blahopřejeme!

x

O turnaji

All Stars Cup 2011 je třetím ročníkem mezinárodního turnaje mladších žáků (narozených v roce 1998). Uskuteční se ve dnech 17.-19.6. ve sportovním areálu SK Slavia Praha v hlavním městě České republiky. Agentura All Stars Team jej opět pořádá ve spolupráci s místním fotbalovým klubem a Městskou částí Praha 10, jejíž starosta převzal nad turnajem záštitu.


All Stars Cup se stává prestižní akcí v dané věkové kategorii a to i v evropském měřítku. Rozrůstá se počtem hracích dnů, kvantitou účastníků, stejně tak jejich sportovní kvalitou. Tentokrát se v Praze objeví 16 týmů, které během tří dnů odehrají 72 zápasů, přičemž na každý celek čeká devět utkání. Nejlepší domácí týmy doplní jako obvykle zajímaví soupeři ze zahraničí: loňští vítězové z Celtiku Glasgow, tradičně Lech Poznaň a MŠK Žilina, nově CSKA Moskva či Rapid Vídeň. Ovšem nejzvučnějšími a nejatraktivnějšími jmény jsou letos Juventus FC a Sporting Lisabon!


All Stars Cup posílil image i tím, že nad ním převzala záštitu Fotbalová asociace České republiky, která jej zařadila do seznamu podporovaných akcí v rámci programu Grassroots. Navíc Komise rozhodčích FAČR deleguje na turnaj vybrané perspektivní sudí, s nimiž do budoucna počítá pro řízení profesionálních soutěží. FAČR personifikuje i jeden z patronů turnaje Vladimír Šmicer – dříve slavný hráč, dnes manažer českého reprezentačního A týmu.


Díky tomu, že organizace turnaje se mění a jednotlivé týmy absolvují své zápasy vždy v půldenních blocích, poprvé se pro ně otvírá možnost poznat Prahu i z mimofotbalového pohledu. Pořadatelé z All Stars Teamu mají připraveno několik tipů, jak naložit s volným časem. Ale to vše až v červnu 2011. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Partneři


Generální partner
Destination Group
Záštita nad turnajem
FAČR
Městská část Praha 10
Obchodní partneři
Nadační fond mládežnického fotbalu
Prologis
FV Plast
Raiffeisen banka
Geosan
SWIETELSKY stavební s.r.o.
Eco-Investment
Vesmont
Umbro
Xerox
Transcentrum
Freko a.s.
Fremat
Mediální partneři
Radio HEY!
TV Sport

Kontakty & sociální sítě


BUDĚJOVICKÁ 2056/96, PRAHA 4Zobrazit všechny kontakty