ČeskyCS   |   EnglishEN

Vítězem All Stars Cup 2013 se potřetí za sebou stali hráči Sportingu Lisabon.

Obhájili tak svá předchozí vítězství z minulých let a znovu si z Prahy odvážejí nejcennější pohár. I letos bylo jejich vítězství naprosto zasloužené. Gratulujeme!

x

O turnaji

Uběhl další rok a je tu All Stars Cup 2013. V pořadí už 5. ročník, tentokrát určený kategorii U15. Turnaj se tradičně uskuteční třetí červnový víkend, tedy 14.-16.6. Opět se střetnou mladí fotbalisté narození v roce 1998, což je dosud neměnná konstanta: turnaj stárne spolu s hráči. Když se jej zúčastnili poprvé, patřili věkem do přípravek, dnes jsou to starší žáci.


Naše agentura se drží ověřených jistot a strategických partnerů. Proto All Stars Cup opět pořádáme ve spolupráci s MČ Praha 10 a SK Slavia Praha, v jejímž areálu se turnaj odehraje. Záštitu nad ním mají Fotbalová asociace ČR a starosta MČ Praha 10. Patrony jsou bývalí či současní fotbalisté pražské Slavie v čele s legendou Vladimírem Šmicerem.


Nemění se ani sportovní a organizační principy, na nichž je turnaj postaven. Šestnáct účastníků odehraje maximálně spravedlivou soutěž. První dva dny ve skupinách, třetí den play –off o umístění. Každý tým čeká celkem devět zápasů, uspořádaných ve třech půldenních blocích. Utkání rozhodují perspektivní domácí sudí, nominovaní komisí rozhodčích FAČR. K nim se přidají i tři zahraniční rozhodčí, což je výsledek naší spolupráce s britskou neziskovou organizací Tournaments Abroad. Stejně jako v minulých letech budou všechny kluby, s výjimkou pražských, ubytovány ve čtyřhvězdičkovém TOP HOTELu Praha.


Co se ovšem ve srovnání s dřívějškem zásadně změnilo, je mezinárodní renomé a kredit All Stars Cupu. Během pěti let své existence se dostal do pozice, kdy je považován za jeden z nejlepších turnajů v Evropě ve své kategorii. Z toho máme velkou radost. A je nám ctí spolupracovat se špičkovými kluby z fotbalově vyspělých zemí, zvlášť když samy projevují zájem.


Letošní startovní listina? Co zahraniční klub, to zvučné jméno a záruka sportovní kvality. Vítězství bude obhajovat Sporting Lisabon, znovu přijíždějí Fenerbahce Istanbul a CSKA Moskva. Poprvé se v Praze objeví Ajax Amsterdam, Olympique Marseille, Valencia CF, Panathinaikos FC a dánský Randers FC. A co víc, dorazí i slavný mexický klub Chivas Guadalajara! Tím turnaj získává novou, mimoevropskou dimenzi. Pro ambiciózní týmy z České republiky, mezi nimiž tentokrát není žádný nováček, bude taková konkurence velkou výzvou.


Ano, je to tak. Červen je měsícem All Stars Cupu – unikátní přehlídky mladých fotbalových nadějí.


Od letošního roku navíc s novým logem. Jak se vám líbí?

Partneři


Generální partner
Destination Group
Záštita nad turnajem
FAČR
Městská část Praha 10
Obchodní partneři
FV Plast
Umbro
Nadační fond mládežnického fotbalu
World Wine Winestore
TOI TOI
Ptáček velkoobchod
ZH Euro Expo s.r.o.
Promsat
PROSLAVISTY.CZ
Raiffeisen banka
SP
E side
Transcentrum
Pařízek sport
Aqua Palace Praha
Divadlo Broadway
TOP HOTEL
QUIX
Mediální partneři
Český rozhlas Radiožurnál
Pražský deník
Sazka
Pražský fotbalový svaz

Kontakty & sociální sítě


BUDĚJOVICKÁ 2056/96, PRAHA 4Zobrazit všechny kontakty