ČeskyCS   |   EnglishEN

Vítězem All Stars Cupu 2019 se stala SK Slavia Praha!

Mladí slávisté získali ušatý pohár už potřetí (předtím v letech 2015 a 2016) a dotáhli se tak na dosud nejúspěšnější klub turnajové historie Sporting CP. Fotbalově zdatné a takticky vyzrálé mužstvo pod vedením Karla Pitáka si na turnaji počínalo sebevědomě. Své výtečné představení korunovalo finálovým vítězstvím 1:0 nad Paris Saint-Germain, o němž rozhodla chytrá dalekonosná střela Jakuba Vorla. Gratulujeme!

x

O turnaji

All Stars Cup se stává zavedenou značkou ve fotbalovém kalendáři


All Stars Cup, třídenní mezinárodní juniorský turnaj, se stává zavedenou značkou v českém fotbalovém kalendáři – v letošním roce se koná už 11. ročník!


Turnaj opět pořádáme spolu s Fotbalovou asociací České republiky, ve spolupráci s kluby SK Slavia Praha a Bohemians Praha 1905, za podpory FAČR, Magistrátu hlavního města Prahy, Městské části Praha 10 a Praha 20. Záštitu přebírají FAČR a primátor Prahy.


Jak bývá zvykem, All Stars Cup proběhne třetí červnový víkend, tedy 14. - 16. 6. 2019. Sedmdesát zápasů (vždy 2 x 15 minut) se odehraje ve sportovním centru Horní Počernice v Praze 20, závěrečné dva (o 3. místo, finále) na stadionu Bohemians Praha 1905 v Ďolíčku.


Turnaj je tradičně určen kategorii U16, tedy mladým fotbalistům narozeným v roce 2003.


Jaké týmy letos uvidíme?


Evropské velkokluby v čele s Paris Saint-Germain, Atlétikem Madrid či FC Porto. Zámořské stálice CD Guadalajara a Avispa Fukuoka. Tureckou a slovenskou mládežnickou chloubu v podání Altinordu Izmir a FC Nitra. Navíc také čínského nováčka Beijing FC, jeden z nejstarších čínských profesionálních klubů.


Tuzemské kluby zastupuje kompletní pražský ligový čtyřlístek, po několikaleté přestávce Dynamo České Budějovice, Vysočina Jihlava, k tomu moravští sousedé a rivalové Fastav Zlín a 1. FC Slovácko, jejichž města jsou od sebe vzdálena necelých 30 kilometrů.


Letošní All Stars Cup termínově nekoliduje se závěrečnými turnaji ME či MS, může být tedy tím, čím si jej všichni přejeme mít – elitním setkáním fotbalových nadějí, na které se soustředí pozornost. Se skvělými zápasy a výjimečnými individuálními výkony. S odpovídající diváckou kulisou a mediálním zájmem. A ovšem také s příjemným slunečným počasím.


Snad toho nechceme příliš.


Začínáme v pátek 14.6. s prvními zápasy od 9.00 hodin, ve 13.00 je slavnostní zahájení s nástupem všech účastníků. Máte-li chuť a čas, přijďte se podívat. Vstupné se neplatí.All Stars Cup

Partneři


Záštita nad turnajem
Obchodní partneři
World Wine Winestore
ISM
PowerPlay
Maximum Catering
Nehoda Sport
TOI TOI
FV Plast
Dynamictape.cz
Transcentrum
Aqua Palace Praha
Pombar
East Bohemia Fruit
Wüstenrot
Adidas
Mediální partneři
O2 TV Sport
iSport
Deník Sport
HATTRICK
RUIK Football

Kontakty & sociální sítě


BUDĚJOVICKÁ 2056/96, PRAHA 4Zobrazit všechny kontakty