Jaroslav Novák (ředitel), Jiří Valín (mezinárodní kontakty), Milan Štěrba (ředitel public relations), Petr Hurych (manažer mládeže SK Slavia Praha), Petr Svoboda (ředitel mládeže Bohemians Praha 1905), Stanislav Havrda (supervizor, průvodci, autobusy), Jakub Heřmánek (tiskový mluvčí), Jana Jarošová (marketing), Jan Čejka (webmaster), Jan Říčka, Josef Vejmelka, Pavel Novák, Petr Brojo, Zdeněk Blažek, Lukáš Brhlík, Martin Hladík (všichni členové OV)

Areál Bohemians Praha 1905, SK Čechie Uhříněves, Vachkova 787/37, 104 00 Praha 10

TOI TOI, World Wine Winestore, Aqua Palace Praha, ISM, Nehoda Sport, Transcentrum, Maximum Catering, East Bohemia Fruit, Intersnack, Puma

Mimopražské týmy (hráči, trenéři), hosté:
TOP Hotel Praha ****, Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4 – Chodov

Rodiče hráčů, fanoušci:
Pentahotel Prague ****, Sokolovská 112, 186 00 Praha 8 - Karlín

Ceny

Všechny zúčastněné týmy obdrží pohár, diplom a osobní certifikáty, hráči prvních tří týmů obdrží medaili. Navíc budou vyhlášeni a věcnými cenami (sportovní zboží, poháry a diplomy) ohodnoceni nejlepší hráč a nejlepší střelec turnaje, stejně tak nejlepší brankář, nejlepší obránce, nejlepší záložník a nejlepší útočník turnaje. Vyhlášen bude také nejlepší trenér a nejlepší rozhodčí turnaje. Na základě hlasování diváků obdrží speciální sponzorovanou cenu nejlepší český hráč. Rovněž bude udělena týmová cena Fair Play. Pohár pro vítězný tým není putovní, stává se jeho trvalým vlastnictvím.

Pravidla turnaje

• turnaje se mohou zúčastnit hráči narození 1.1. 2007 a mladší, dle platných ID průkazů, event. pasů v případě zahraničních účastníků;
  • kontrola registračních průkazů (pasů) a soupisek proběhne v den příjezdu, pokud hráč nepředloží požadovaný dokument, nesmí v turnaji nastoupit;
  • všichni hráči startují na vlastní pojištění;
  • hraje se podle platných pravidel fotbalu;
  • soupiska: smí obsahovat maximálně 18 hráčů, musí být odevzdána nejpozději den před zahájením turnaje, u každého hráče bude uvedeno jeho křestní jméno, příjmení, datum narození a číslo dresu, které bude mít po celou dobu turnaje;
  • turnaj bude oficiálně zahájen v pátek 16.6. 2023 ve 13.00 hodin, tj. o přestávce mezi dopoledním a odpoledním programem, a to slavnostním nástupem, účast všech týmů je povinná;
  • hrací doba: 2 x 15 minut, finále a zápas o 3. místo: 2 x 20 minut, nastavení hrací doby: v kompetenci rozhodčího, délka nastavení bude signalizována prostřednictvím informační tabule, poločasová přestávka 5 minut;
  • střídání: maximálně 5 hráčů při třech střídáních (střídání o poločase se nepočítá), vystřídaný hráč se nesmí vrátit do hry;
  • penaltový rozstřel při play-off: série zahrnuje 3 pokutové kopy pro oba týmy, penalty smějí zahrávat jen hráči, kteří byli na hřišti v okamžiku ukončení zápasu;
  • pořadatel si vyhrazuje právo ke změnám v programu turnaje, dojde-li k nepředvídatelným okolnostem či zásahu vyšší moci (vis maior);
  • závěrečný ceremoniál s vyhlášením výsledků a předáním cen pro týmy na 9. - 16. místě proběhne v neděli 18.6. 2023 o přestávce mezi dopoledním a odpoledním programem, účast všech týmů je povinná;
  • závěrečný ceremoniál s vyhlášením výsledků a předáním cen pro týmy na 1. – 8. místě proběhne v neděli 18.6. 2023, bezprostředně po odehrání finálového zápasu, účast všech týmů je povinná.

Povinnosti účastníků před příjezdem k turnaji

• nahlásit 2 barevné kombinace dresů;
  • dodat aktuální barevnou fotografii svého týmu, který se turnaje zúčastní + logo klubu + klubovou hymnu (poštou, mailovou přílohou);
  • mít pro turnaj k dispozici vlastní propagační materiály (vlaječky, odznaky apod.) pro výměnu se soupeři před jednotlivými zápasy, tzn. minimálně devět setů.

Organizační opatření

• delegace každého z ubytovaných týmů čítá 22 osob (18 hráčů + 4 členové realizačního týmu), v hotelovém servisu je zahrnuto ubytování (jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové pokoje) s polopenzí;
  • setkání organizátorů turnaje s představiteli jednotlivých týmů se uskuteční ve čtvrtek 15.6. 2023 ve 20.00 hodin v TOP Hotelu Praha;
  • odborná zdravotní péče: během celého turnaje bude v areálu přítomen lékař, akce bude nahlášena nejbližšímu zdravotnickému zařízení, k dispozici bude vozidlo záchranné služby;
  • občerstvení: pořadatel zajistí pro všechny týmy (v počtu 22 osob) během všech tří dnů turnaje obědy a pitný režim (minerální vody), všichni semifinalisté navíc obdrží v neděli odpoledne další občerstvení, ostatní strava je v režii jednotlivých týmů – ve sportovním areálu budou k dispozici stánky s občerstvením, pro členy realizačních týmů je připraven VIP servis;
  • rozhodčí: pořadatel zajistí účast dostatečného počtu rozhodčích, delegovaných Fotbalovou asociací České republiky (FAČR), ve spolupráci s organizací Referee Abroad, odměna pro rozhodčí včetně cestovného bude vyplacena vždy po skončení příslušného hracího dne, navíc pořadatel rozhodčím zajistí občerstvení v areálu (VIP servis);
  • vedení každého týmu zodpovídá za bezpečnost svých hráčů v prostorách sportovního areálu, za zajištění jejich osobních věcí a cenností.