ČeskyCS   |   EnglishEN

Vítězem All Stars Cupu 2010 se stal FC Celtic Glasgow ze Skotska. Blahopřejeme!

x

O turnaji

All Stars Cup 2010 je druhým ročníkem mezinárodního fotbalového turnaje mladších žáků (narozených 1.1. 1998 a mladších). Stejně jako v minulém roce se uskuteční během třetího červnového víkendu (19.-20.6. 2010), tentokrát v areálu SK Slavia Praha v Praze. Agentura All Stars Team jej znovu pořádá ve spolupráci s klubem SK Slavia Praha a Městskou částí Praha 10.


Po loňské úspěšné premiéře došlo v organizaci turnaje k podstatným změnám, které by měly zvýšit jeho sportovní i společenskou hodnotu. Turnaj se přesouvá do prostorného areálu pražské Slavie, kde budou také ubytovány všechny zahraniční i domácí mimopražské celky. Počet zúčastněných týmů se rozrostl na 12; mezi nimi jsou i věhlasné kluby jako FC Barcelona, Celtic Glasgow či Eintracht Frankfurt. Takové obsazení juniorského turnaje je v České republice nebývalé a výjimečné.


All Stars Cup získal své vlastní logo, navíc i dalšího patrona v osobě Vladimíra Šmicera, jednoho z nejslavnějších a nejúspěšnějších hráčů novodobé české fotbalové historie a současného manažera české reprezentace. Záštitu nad akcí převzal starosta Prahy 10 – městské části, pod jejíž působnost slávistický sportovní areál spadá.


Lze předpokládat, že turnaj projde určitým vývojem i v dalších letech, základní priorita je ovšem neměnná: se závěrem sezóny přinášet atraktivní fotbalovou podívanou, příjemnou zábavu a atmosféru, v níž bude vždy dostatek místa pro české i zahraniční kluby.

Partneři


Generální partner
Destination Group
Záštita nad turnajem
Městská část Praha 10
Obchodní partneři
Prologis
Promsat
Fremat
Auto-Poly
Umbro
Vesmont
Wienerberger Porotherm
Xerox
Transcentrum
FV Plast
Chronos

Kontakty & sociální sítě


BUDĚJOVICKÁ 2056/96, PRAHA 4Zobrazit všechny kontakty