ČeskyCS   |   EnglishEN

Vítězem All Stars Cupu 2012 se podruhé za sebou stali hráči Sportingu Lisabon.

Obhájili tak své loňské prvenství a znovu zvedli nad hlavu cenný pohár. Jejich radost po skončení finalového zápasu byla obrovská. Gratulujeme!

x

O turnaji

All Stars Cup 2012 je už 4. ročník prestižního mezinárodního turnaje pro hráče narozené v roce 1998, kteří v letošní sezóně spadají do kategorie U14. Agentura All Stars Team jej pořádá ve dnech 15. - 17.6. 2012, ve spolupráci s Městskou částí Praha 10 a SK Slavia Praha v areálu tohoto fotbalového klubu. Záštitu opět převzal starosta Prahy 10 a Fotbalová asociace České republiky. Patrony jsou bývalí i současní hráči Slavie, mezi nimi i česká fotbalová legenda Vladimír Šmicer a nadějný brankář A týmu Martin Berkovec.


Naší snahou je, aby All Stars Cup byl značkou kvality. Aby se trvale vyvíjel a ve všech ohledech profesionalizoval. Držíme se toho, co se osvědčilo a přidáváme to, o čem jsme přesvědčeni, že přinese změnu k lepšímu. Proto příprava turnaje probíhá prakticky po celý rok a podílí se na ní stále početnější štáb lidí.


Co se týče sportovní stránky, základní schéma turnaje zůstává. Hraje se tři dny za účasti šestnácti týmů, první dva dny ve skupinách, třetí den play-off. Jde o maximálně spravedlivý systém, kde je každý zápas důležitý. Všechny týmy bez ohledu na dosažené výsledky odehrají devět zápasů, což je nemalá porce 270 minut.


Letošní ročník přivádí do Prahy hned devět klubů, které zde ještě nestartovaly. Některé z nich jsou v mládežnickém fotbale pojmem – Everton FC, Hertha BSC Berlín, ale i Fenerbahce Istanbul či SSC Neapol. Vítáme také nováčky z České republiky, jimiž jsou Dynamo České Budějovice, FC Viktoria Plzeň a 1. FK Příbram. Těší nás, že o účast na turnaji opravdu stály a zároveň víme, že v rámci tuzemských možností pracují s mládeží na velmi dobré úrovni. Uvidíme, jak si povedou v evropské konkurenci.


Co se týče organizace turnaje, další kvalitativní posun by mělo přinést vylepšené technické zázemí (ozvučení, velká informační obrazovka) areálu, stejně jako rozšířené cateringové služby pro zúčastněné týmy a diváky. Ve srovnání s minulými lety jsme posílili i marketing: turnaj má vlastní webové stránky s novou sekcí pro spolupráci s médii, ve hře jsou i on-line přenosy z vybraných utkání.


Červen je měsícem All Stars Cupu. Těšíme se na turnaj i na setkání s vámi v Praze, hlavním městě České republiky!

Partneři


Generální partner
Destination Group
Záštita nad turnajem
FAČR
Městská část Praha 10
Obchodní partneři
Prague
Nadační fond mládežnického fotbalu
Eco - Sun
Greek restaurant Delphi
Teka
FV Plast
Prologis
Raiffeisen banka
Xerox
Umbro
Transcentrum
Dial Group
Aqua Palace Praha
Česká Pojišťovna
Promsat
Pařízek sport
Enervit
Mediální partneři
Pražský fotbalový svaz
Radio HEY!
KPS MEDIA

Kontakty & sociální sítě


BUDĚJOVICKÁ 2056/96, PRAHA 4Zobrazit všechny kontakty