ČeskyCS   |   EnglishEN

Vítězem All Stars Cupu 2016 se podruhé za sebou stali hráči SK Slavia Praha!

Vítězem All Stars Cupu 2016 se podruhé za sebou stali hráči SK Slavia Praha! Po dramatickém nedělním průběhu dokázali nakonec dojít až do finále v Eden Areně, v němž po bezbrankové remíze a následném penaltovém rozstřelu udolali turecký FK Altinordu Izmir. Gratulujeme!

x

O turnaji

Rok 2016 je pro All Stars Cup přelomový. V historii turnaje totiž začíná nová éra. V předchozích ročnících vždy hráli mladí fotbalisté narození v roce 1998, letos se turnaj přesouvá do kategorie U16, zúčastní se jej tedy hráči narození v roce 2000. Pro kategorii šestnáctiletých by se turnaj měl pořádat i v příštích letech.


Základní myšlenka, na níž je All Stars Cup postaven, se ovšem nemění. Českým, potažmo slovenským týmům, které o to mají zájem, nabízíme kvalitní mezinárodní konfrontaci. Takovou, s jakou se obvykle nemají šanci setkat. S vyspělými zahraničními celky, s různými fotbalovými školami a přístupy.


Letos se možná na první pohled zdá, že turnaji chybějí velká jména. Ale jak známo, jenom jména fotbal nedělají. Tentokrát jsme dali příležitost dalším klubům. Těm, které na turnaji ještě nebyly, byť o to v minulosti opakovaně usilovaly. Neboť také jejich práce s mládeží je inspirující. Dánský Midtjylland vybudoval svou akademii podle francouzského vzoru. Polské Zaglebie Lubin vychovává své talenty ve spolupráci s holandskými odborníky a dnes v jeho A týmu dospělých působí hned čtrnáct odchovanců! Dinamo Minsk je běloruská chlouba, jejíž mládežnickou základnou prošla většina současných reprezentantů. A tak bychom mohli pokračovat.


Během sedmi předchozích ročníků se na turnaji představilo 49 klubů ze 24 zemí a čtyř kontinentů. Čísla, která se nyní zase o něco navýší, napovídají o prestiži All Stars Cupu. Ta je ale především dána jeho celkovým pojetím, atmosférou a nastavenými prioritami. Na prvním místě je tady vždy fotbal a kluci, kteří ho hrají. Všechna rozhodnutí, která se dělají, jsou vedena snahou prospět fotbalu a udělat turnaj po všech stránkách co nejatraktivnější.


Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní oči. Mezinárodní juniorský turnaj U16 All Stars Cup 2016 se hraje během prodlouženého víkendu od 17.6. do 19.6., každý den od 9.00 hodin v tréninkovém areálu pražské Slavie ve Vladivostocké ulici. V době konání evropského šampionátu EURO 2016 ve Francii to pro vás může být milé zpestření bohatého fotbalového menu.

Partneři


Generální partner
FV Plast
Záštita nad turnajem
Obchodní partneři
World Wine Winestore
TOI TOI
Teka
TOP HOTEL
Maximum Catering
Chemcosport
ISM
Nehoda Sport
East Bohemia Fruit
Umbro
Inter Snack
Mediální partneři
Pro football
BMG
Pražský fotbalový svaz

Kontakty & sociální sítě


BUDĚJOVICKÁ 2056/96, PRAHA 4Zobrazit všechny kontakty