ČeskyCS   |   EnglishEN

Sportovní areál

Turnaj se uskuteční v areálu SC Horní Počernice, kde mají zázemí dorostenecké týmy (U17 – U19) i B tým Slavie. Sportovní centrum je současně domovem fotbalového klubu SC Xaverov. V areálu, kde se kdysi hrávala a dnes znovu hraje druhá liga, jsou k dispozici tři hřiště – dvě s přírodním trávníkem, jedno s umělým povrchem. Jeho součástí jsou také tři správní budovy se šatnami, k tomu tři restaurace s teplou kuchyní.


Turnajové zápasy proběhnou na travnatých hřištích, zatímco umělá tráva poslouží týmům k rozcvičení. V případě nepříznivého počasí může být i alternativou pro odehrání některých utkání. Velkou výhodou hlavního hřiště je zastřešená tribuna, jíž může zaplnit několik set diváků. Poskytuje komfortní sezení i ochranu před sluncem či deštěm, navíc její výrazné podpěrné sloupy trochu evokují kulisu starých anglických stadionů. Když je tribuna plná, dostane každý zápas opravdovou fotbalovou atmosféru. Což je samozřejmě velké plus a pokrok ve srovnání s obdobím, kdy turnaji zastřešené hlediště scházelo.


Příjezd k areálu SC Horní Počernice městskou dopravou: metrem na stanici Černý most (konečná stanice trasy B), odtud autobusem č. 223 na zastávku Libošovická. Při příjezdu autem je vjezd do sportovního centra zakázán, parkovat lze jen v přilehlých ulicích.


Rozhodující dva zápasy (o 3. místo, finále) i závěrečný ceremoniál s předáním cen nejlepším týmům i jednotlivcům proběhnou buď ve slávistické Fortuna Areně nebo v Ďolíčku, jenž je domovem Bohemians. Ti navíc pro tréninkové účely uvolní svůj areál mládeže na Loko Vršovice, eventuálně v Uhříněvsi.
V areálu SC Horní Počernice se All Stars Cup uskuteční už potřetí. Hřiště označená míčem mají přírodní trávu, na třetím je umělý povrch

Kontakty & sociální sítě


BUDĚJOVICKÁ 2056/96, PRAHA 4Zobrazit všechny kontakty