ČeskyCS   |   EnglishEN

Sportovní areál

Turnaj se uskuteční v areálu SC Horní Počernice, kde mají zázemí dorostenecké týmy (U17 – U19) i juniorka Slavie. Sportovní centrum je současně domovem fotbalového klubu SC Xaverov. V areálu, kde se kdysi hrávala druhá liga, jsou k dispozici tři hřiště – dvě s přírodním trávníkem, jedno s umělým povrchem. Jeho součástí jsou také tři správní budovy se šatnami, k tomu tři restaurace s teplou kuchyní.

Turnajové zápasy proběhnou na travnatých hřištích, zatímco umělá tráva poslouží týmům k rozcvičení. V případě nepříznivého počasí může být i alternativou pro odehrání některých utkání. Při loňském ročníku se ukázalo jako nesporná výhoda, že u hlavního hřiště mají diváci k dispozici zastřešenou tribunu. Ta poskytuje komfortní sezení i ochranu před sluncem či deštěm, navíc její výrazné podpěrné sloupy trochu evokují kulisu starých anglických stadionů. Když se tribuna zaplní, dostane každý zápas opravdovou fotbalovou atmosféru. Což je samozřejmě velké plus a pokrok ve srovnání s obdobím, kdy turnaji zastřešená tribuna scházela.

Příjezd k areálu SC Horní Počernice městskou dopravou: metrem na stanici Černý most (konečná stanice trasy B), odtud autobusem č. 223 na zastávku Libošovická. Upozorňujeme, že během turnaje bude vjezd autem do sportovního centra zakázán, parkovat bude možno jen v přilehlých ulicích.

Sluší se ještě dodat, že k rozhodujícím dvěma zápasům (o 3. místo, finále) se nejlepší týmy přesunou na stadion Bohemians Praha 1905 ve vršovickém Ďolíčku, kde proběhne i závěrečný ceremoniál s předáváním cen týmům i jednotlivcům. Bohemians navíc pro tréninkové účely uvolní svůj areál mládeže na Loko Vršovice, eventuálně v Uhříněvsi.


V areálu SC Horní Počernice se All Stars Cup uskuteční už podruhé. Hřiště označená míčem mají přírodní trávu, na třetím je umělý povrch
Rozhodující dva zápasy All Stars Cupu se odehrají na stadionu Bohemians Praha 1905 v Ďolíčku (míč nahoře). Sousední areál Loko Vršovice (míč dole) poslouží pro tréninkovou přípravu týmů, které do Prahy dorazí dříve.

Partneři


Záštita nad turnajem
Obchodní partneři
World Wine Winestore
ISM
PowerPlay
Maximum Catering
Nehoda Sport
TOI TOI
FV Plast
Dynamictape.cz
Transcentrum
Aqua Palace Praha
Pombar
East Bohemia Fruit
Wüstenrot
Adidas
Mediální partneři
O2 TV Sport
iSport
Deník Sport
HATTRICK
RUIK Football

Kontakty & sociální sítě


+420 234 119 111

BUDĚJOVICKÁ 2056/96, PRAHA 4Zobrazit všechny kontakty