Sportovní areál - All Stars Cup 2019
ČeskyCS   |   EnglishEN

Sportovní areál

Turnaj se uskuteční v areálu SC Horní Počernice, kde mají zázemí dorostenecké týmy (U17 – U19) i juniorka Slavie. Sportovní centrum je současně domovem fotbalového klubu SC Xaverov. V areálu, kde se kdysi hrávala druhá liga, jsou k dispozici tři hřiště – dvě s přírodním trávníkem, jedno s umělým povrchem. Jeho součástí jsou také tři správní budovy se šatnami, k tomu tři restaurace s teplou kuchyní.

Turnajové zápasy proběhnou na travnatých hřištích, zatímco umělá tráva poslouží týmům k rozcvičení. V případě nepříznivého počasí může být i alternativou pro odehrání některých utkání. Při loňském ročníku se ukázalo jako nesporná výhoda, že u hlavního hřiště mají diváci k dispozici zastřešenou tribunu. Ta poskytuje komfortní sezení i ochranu před sluncem či deštěm, navíc její výrazné podpěrné sloupy trochu evokují kulisu starých anglických stadionů. Když se tribuna zaplní, dostane každý zápas opravdovou fotbalovou atmosféru. Což je samozřejmě velké plus a pokrok ve srovnání s obdobím, kdy turnaji zastřešená tribuna scházela.

Příjezd k areálu SC Horní Počernice městskou dopravou: metrem na stanici Černý most (konečná stanice trasy B), odtud autobusem č. 223 na zastávku Libošovická. Upozorňujeme, že během turnaje bude vjezd autem do sportovního centra zakázán, parkovat bude možno jen v přilehlých ulicích.


V areálu SC Horní Počernice zažije All Stars Cup premiéru. Hřiště označená míčem mají přírodní trávu, na třetím je umělý povrch

Kontakty & sociální sítě


+420 234 119 111

BUDĚJOVICKÁ 2056/96, PRAHA 4Zobrazit všechny kontakty